There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

HLEDÁME NEJLEPŠÍ MODERNÍ DOMY ČESKA. POMOZTE NÁM!

Pasivní domy jsou nejmodernější stavby současnosti. Jsou kvalitně postavené, ekologické a zdravé pro své obyvatele. V Česku se jich každoročně postaví stovky, stejně jako energeticky úsporných budov. Jenže, které z nich jsou nejlepší?

Na tuto otázku odpoví II. ročník soutěžní přehlídky Pasivní dům roku. V jejím rámci budou odborníci a veřejnost hledat v jedné kategorii nejlepší pasivní rodinný dům, ve druhé kategorii pak nejlepší energeticky velmi úspornou budovu (např. školu, administrativní budovu nebo rekonstruovanou budovu) realizované v průběhu let 2015 nebo 2016 na území České republiky.

20612 e258e7b669

PŘIHLASTE SVŮJ DŮM NEBO HLASUJTE!

Svůj dům můžete do soutěže přihlašovat do 30. listopadu. Následně jednotlivé projekty ohodnotí odborná komise a určí deset až patnáct finalistů. Z nich pak vybere vítěze veřejnost prostřednictvím hlasování na webu www.pasivnidumroku.cz. Dům, který takto získá nejvíce hlasů, obdrží Cenu veřejnosti. Udělena bude také Cena odborné poroty a to v rámci každé kategorie a Cena generálního partnera, kterým je Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover. Slavnostní vyhlášení proběhne na veletrhu FOR PASIV (9. – 11. 2. 2017 v Praze).

Více na www.pasivnidumroku.cz  • Sdílet: