There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

CESTY DŘEVA 2017

asd

V návaznosti na úspěšnou premiéru unikátního projektu CESTY DŘEVA, kde bylo dřevo představeno především z hlediska svého využití ve stavebnictví a výstavní haly zdobily sruby, roubenky či nebytové dřevostavby, se organizátoři v souvislosti s aktuální poptávku na trhu rozhodli pro nadcházející ročník veletrhu obohatit současnou nomenklaturu i o obory LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ a ZPRACOVÁNÍ DŘEVA. Pro koho tedy bude v roce 2017 tento veletrh určen?

Oblast LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ zaujme všechny zástupce odborné i laické veřejnosti. K vidění bude profesionální lesní a dřevařská technika: lesní frézy, lesní traktory, vyvážecí vleky, navijáky, štěpkovače, drtiče, odkorňovače atd. Na veletrhu budou rovněž zastoupeny společnosti z oborů pěstování lesů, ochrany lesů, lesní těžby a palivového dříví.

strom

Po celou dobu veletrhu bude také probíhat bohatý doprovodný program, na jehož realizaci se budou mimo jiné podílet i významní odborníci z výše zmiňovaných oborů. Každý návštěvník dostane možnost v rámci jednoho vstupného navštívit i souběžně probíhající veletrhy FOR PASIV, STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a soutěžní přehlídku stavebních řemesel SUSO. Celá tato akce se uskuteční 9. - 12. 2. 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

   • Sdílet: