There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA - nejen pro inspiraci

Oba veletrhy se uskuteční od 9. do 11. února 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Veletrh FOR PASIV představí vše o pasivních domech zděných i dřevostavbách, přichystáno je i poradenské centrum. Veletrh FOR PASIV se zaměří na oblast projektování a výstavby nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Pozornost bude věnována i rekonstrukcím, stavebním materiálům, technickému zařízení, diagnostice, auditům nebo financování staveb. Připraven bude atraktivní doprovodný program.

Na veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA zdarma! Navštivte naše Národní stavební centrum a řekněte si obsluze informací o vstupenky zdarma (max. 2 ks na osobu po návštěvě Centra vzorových domů). Rádi odměníme návštěvníky se zájmem o dřevostavby. Vstupenky také k dostání online ZDE.

sdfgdrfgdagadgdg

„Návštěvníci mohou využít bezplatné poradenské centrum, které pořádáme ve spolupráci s CENTREM PASIVNÍHO DOMU. Inspirovat se mohou i na slavnostním vyhlášení soutěže PASIVNÍ DŮM 2016, kde oceníme nejzajímavější pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky," říká manažerka veletrhu Kateřina Maštalířová. Hlavními tématy pro tento ročník jsou Život v pasivním domě a Řízené větrání. Témata budou obsažena v každodenních přednáškách a propojí návštěvníka s poradenským centrem, kde odborníci odpovědí na dotazy k energeticky úspornému stavění. Zájemci se tak dovědí, jaký lze využít stavební materiál, která technologie je nejefektivnější, jak získat dotace nebo kam se obrátit pro pomoc s projektem.

Veletrh CESTY DŘEVA se zaměří na sruby, roubenky a dřevostavby

Na veletrhu se budou prezentovat sruby, roubenky a montované dřevostavby. Připraven je také atraktivní doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit například na projekt ROUBENKA NAŽIVO, kdy zde budou studenti Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD stavět průčelí roubenky. Firma DEKWOOD se dále představí v rámci přednášek na téma bydlení v roubence.
V rámci souběhu veletrhů je potom připraveno mnoho užitečných přednášek, seminářů a poradenských center. Na své si zde proto přijde odborná i široká veřejnost. Součástí veletrhu CESTY DŘEVA bude i první postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

g  • Sdílet: