There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

3D vizualizace s LUMIONEM 7

Nechte porůst Váš model břečťanem, přidejte stárnutí materiálu a dejte mu průhlednost. Přihoďte plošné světlo nebo led pásek. Přeměňte jakýkoliv model na rostlinu. Umístěte model do mapy s 3D budovami z OpenStreetMap.

Poznejte, že ne každá budova musí být zářivá a nová aby byla krásná. Lumion 7 jednoduše transformuje sterilní zdi a sochy v živoucí objekty s porostem, nepřesnostmi a zvětráváním. Tato nová funkce odstraňuje ledový nádech počítačového designu tím, že obrousí rohy, zdrsní a upraví další vlastnosti materiálu pro přirozený vzhled. Budou vypadat, že už na místě nějakou chvíli jsou. Lumion 7 přináší nově plošná světla, průhlednost materiálů, možnost udělat z jakéhokoliv objektu rostlinu a mnoho dalšího, zkuste si Trial verzi sami!

Plošná a podélná světla

Nová plošná a podélná světla nabízí celou řadu vzrušujících možností, dovolujících vylepšit obojí interiéry i exteriéry lepším nasvícením, než jaké dovolují jednoduchá bodová světla. V rámci vteřin vytvoříte nepřímé osvětlení, přidáte teplo do místnosti s subtilním nasvícením plochy, nebo přidáte nepřímé světlo prosakující skrze okna. To vše pomáhá klientovi projít do Vašeho světa a vašeho návrhu.

l1

Průhlednost a průsvitnost pro materiály

Lumion 7 nyní umožňuje aplikovat průhlednost materiálů, která je ideální pro tvorbu záclon se světlem proudící skrze ně. Můžete také ukazovat rozložení uvnitř modelu při pohledu do něj, a to prostřednictvím průhledných stěn. Nová funkce voskovitosti používá techniku zvanou podpovrchový rozptyl. Funguje to perfektně na materiály jako mramor, tam můžete vytvořit průsvitný povrch vypadající jako vosk. V typickém stylu Lumionu lze přidat a tuto funkci nastavit pomocí pouze jednoho jezdce posuvníku.

l2

Zvětrávání

Až do teď, dát materiálu vzhled zvětralého nebo zestárlého typu požadovalo po umělci malovat textury ručně. Lumion 7 dělá tento pečlivý proces přežitkem minulosti. Nyní můžete vytvářet nedokonalosti, rozšiřovat autenticitu a opotřebování materiálu s jednoduchým kliknutím myši. Odstraňte vzhled a dojem počítačové grafiky přidáním rezi na oceli, opotřebení na dřevo či špíny a mech na kamenech. Výsledný realismus dělá materiály vypadající, jako by vždycky byly tam kde jsou, dodává hloubku autenticity, která nezůstane bez povšimnutí.

l3

Olistění

S unikátní schopností transformovat jednoduché tvary do realistické zeleně, upravit typ listů a pokrát i složité plochy můžete udělat rostlinu z jakéhokoliv tvaru chcete. Přidat plíživý břečťan (a jiné typy popínavých rostlin) podél jakékoliv plochy stěny, nebo třeba sochy. Můžete přidat jen dotek zeleně na zem. S 9 předvolenými listy na tyto popínavky dokážete oživit jakýkoliv prostor a model. A jako vždy v Lumionu, stačí zapnout vítr a budou se dít věci... vše se ladně rozpohybuje.

l4

Materiály

20 Nových záclon s předvolenými vzory a průhlednostmi.
20 Nových zvětralých a opotřebených materiálů, obsahující zlato, stříbro, bronz, kůže, plasty, kameny a dřevo.
9 Nových materiálů listů (PRO verze).

l5 l6 l7

Více o na stránkách firma ZDE.

Logo Lumion  • Sdílet: