There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Návštěvnost Národního stavebního centra 2016

Centrum vzorových domů a 3D expozici od ledna do prosince 2016 navštívilo 17 054 lidí. Jedná se zhruba o 14 % nárůst návštěvnosti oproti roku 2015. Svůj podíl na tom měly zejména dubnové veletrhy TECHAGRO a STAVEBNÍ VELETRHY na BVV.  Během Stavebních veletrhů také probíhal Den energeticky úsporného bydlení 2016. Na podzim pak návštěvníky přilákal Den dřevostaveb 2016.

 

Z dotazníkového šetření na informacích NSC vyplývá, že téměř polovina návštěvníků jsou především lidé, kteří se zajímají o výstavbu nového rodinného domu, zejména se zajímají o dřevostavby. Přibližně každý třetí návštěvník se přijde do NSC inspirovat ke svému stávajícímu bydlená. 10% návštěvníků se chce informovat o novinkách pro plánovanou rekonstrukci svého rodinného domu. Přibližně 92 % návštěvníků Národního stavebního centra zastupuje neodbornou veřejnost.

 

Téměř polovina našich zákazníků pochází z Jihomoravského kraje, oproti loňskému roku se výrazně zvýšil podíl návštěvníků z kraje Vysočina, Olomouckého kraje a Zlínského kraje.

 

Našich návštěvníků se také ptáme na zdroj informací, odkud se o Národním stavebním centru dozvěděli. Téměř polovina návštěvníků využila webových stránek společnosti, zvýšil se také podíl návštěvníků, kteří navštívili NSC poprvé a také, kteří využili doporučení svých známých.

 

Návštěvníci na NSC ocenili možnost prohlédnout si vnitřní prostory domu, dobré praktické rady, laické vysvětlení pojmů při výkladu, všeobecný přehled, ukázky technologie, velký výběr materiálů, názorné ukázky produktů a jejich funkčnost v praxi, ochotný personál, možnost využít odborného průvodce, možnost poradit se s odborníky, možnost navštívit centrum i o víkendu. Naopak někteří byli nespokojeni s chybějícím vzorkem určité technologie či materiálu nebo nemožnost objednat si zboží na místě. Také by uvítali více vzorových domů.
V rámci oboru se zajímají zejména o dřevostavby, pasivní domy a nízkoenergetické domy, modulové domy, úsporné vytápění, rekuperace, elektroinstalace, nábytek, obklady a dlažby.  • Sdílet: