There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Chytrá izolace se mrazů nebojí

Překvapila vás letošní tuhá zima? Zvýšené náklady na vytápění, nebo dokonce chladno v domě? Chytrá izolace® Icynene® dokonale zateplí váš dům, vytvoří pro vás tepelný komfort a zdravé prostředí bez plísní a navíc ušetříte až 70% nákladů na vytápění v zimě a chlazení v létě.

Jak na to? Podívejte se na www.chytraizolace.cz

cht

Co je chytrá izolace?

Do portfolia produktů Chytré izolace® patří měkká izolační pěna ICYNENE, polotvrdá izolační pěna SMARTISOL 200, tvrdá izolační pěna SMARTISOL 300, hydroizolace POLYUREA a fasádní systémy. Komplexní nabídka produktů a vysoká odbornost zaměstnanců Vám zajistí dokonalou izolaci Vašeho domu od základů až po samotnou střechu. V zimě ušetříte za vytápění a v létě naopak Chytrá izolace® nepustí teplo dovnitř. Snadno si poradí také třeba s izolací rozvodů tepla, nádrží, kontejnerů, vozidel, bazénů apod.

Hlavní výhody TOP produktu - měkké pěny Icynene

Snižuje spotřebu energie

Chytrá izolace® snižuje spotřebu energie až o 70 %, což je dáno její neprůvzdušností. Tvoří celistvou kompaktní vrstvu bez spojů a spar, přes kterou v zimě neuniká teplo a v opačném případě nepouští teplý letní vzduch do vašeho domu. Zatěsní i ty nejkomplikovanější detaily díky stonásobné expanzi při aplikaci.

Rychlost zateplení

Jedna střecha = jeden den, i takovou rychlostí dokážeme zaizolovat Váš dům. Pěnu nanášíme plošným nástříkem na přesné místo určení a vhodný podklad. Chytrá izolace díky své výborné přilnavosti drží na veškerých materiálech. Nemusí se kotvit či nějak složitě skládat, proto je možné zateplení běžného domu otázkou jediného dne. Montáž je navíc bezprašná, bezhlučná a je možné ji provést v zařízených domácnostech. Po skončení aplikace zlikvidujeme veškerý odpad a nespotřebený materiál. Montáž Chytré izolace provádíme kterýkoliv den v týdnu, po celý rok. Aplikace je možná i v zimě až do teploty -38°C.

Zamezuje kondenzaci vlhkosti a vzniku plísní

Chytrá izolace® díky své buněčné struktuřé a difúzní otevřenosti neabsorbuje vlhkost, čímž zabraňuje vzniku plísní uvnitř konstrukcí a na jejich povrchu. To zaručuje dlouhou životnost a stabilitu nosných konstrukčních prvků. Stříkaná tepelná izolace funguje jako aktivní sportovní oblečení. Zastaví proudění studeného vzduchu, ale zároveň umožní únik vlhkosti. Váš dům bude dýchat.

Nepotřebuje parotěsnou fólii

Chytrá izolace tvoří vzduchotěsnou vrstvu i při tlakovém rozdílu 50 - 60 Pa. Splňuje tímto požadavek na vzduchotěsnost obálky budovy (blower door test) i bez použití parotěsných či parobrzdných vrstev (igelitu). Díky své difúzní otevřenosti a nízké nasákavosti dokáže postupně redistribuovat vyprodukovanou vlhkost do vnějšího prostředí. Standartní tepelný izolant např. na bázi minerální vaty je zcela průvzdušný a tudíž potřebuje vzduchotěsnou, parotěsnou vrstvu, která je nejčastěji tvořena různými typy fóliových systémů. Správná realizace této vrstvy je mnohdy nadliský výkon.

Dokonale vyplní veškeré prostory

Chytrá izolace® po nanesení na povrch v průběhu několika vteřin stonásobně zvětší svůj objem. Díky své expanzi dokáže vyplnit i těžce dostupná místa a škvíry v konstrukci, kam jinou izolaci ani nedostanete. Teplo tak z domu nemá kudy unikat. Tím se Chytrá izolace® liší od běžných izolačních materiálů, u kterých vznikají tyto netěsnosti. Ty mají za následek nemalé tepelné ztráty, které určitě olivní kvalitu vašeho bydlení.

Stálý tvar

Chytrá izolace® nemění svůj objem a tvar. Nedochází ani k sesedání v šikminách střešních konstrukcí či na fasádách. Díky nízké nasákavosti se výrazně ani nemění tepelněizolační vlastnosti. Je všeobecně známo, že když je něco vlhké či mokré, tak vás to nemůže zahřát. Co je však nejdůležitější, její životnost končí s životností stavby.

LIKO-S: Garance kvality a odbornosti

Jsme ryze česká rodinná firma, která působí ve stavebnictví od roku 1992. Dnes můžeme hrdě říci, že jsme se stali špičkovou evropskou společností se vším, co k tomu patří. Vychováváme tým odborníků, kteří nejen navrhnou správné řešení, ale postarají se i o aplikaci v bezkonkurenční kvalitě provedení. Naše pracovníky každý rok školí a certifikují školitelé z Kanady. Naše výsledky v praktických testech patří dlouhodobě k nejlepším na světě.

1345470885  • Sdílet: