There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Top domy 2017 - vyberte nejlepší dům

Časopis DŮM&ZAHRADA představuje 20 finalistů, kteří se utkají o titul TOP DŮM pro rok 2017. Anketa se váže ke speciálu TOP DOMY, který prezentuje přední tuzemské stavební a projekční společnosti a představuje jejich projekty a realizace. Společnosti představené v této publikaci se pak utkají o titul TOP DŮM. Hodnotí se architektonická kvalita, dispoziční řešení, konstrukční řešení, poměr ceny k nabízeným hodnotám a energetická náročnost staveb.

tp

K vyhlášení výsledků dojde v rámci tři velikostních kategorií a šesti speciálních kategorií, rozhodovat bude odborná porota i veřejnost. Odborná porota je sestavena z řad architektů, stavařů a publicistů, svůj hlas pak mohou dát čtenáři našeho časopisu a webu www.dumazahrada.cz.

V prvním kole odborná porota vybrala 20 finalistů, které si můžete prohlédnout na webu www.dumazahrada.cz, z tohoto předvýběru může veřejnost zvolit vítěze ve třech velikostních kategoriích, tři další vítěze ve velikostních kategoriích zvolí porota, která rovněž udělí šest speciálních ocenění. Všichni vítězové budou slavnostně vyhlášeni v březnu a budou představeni v dubnovém čísle časopisu.

Velikostní kategorie:

Domy s podlahovou plochou do 100 m²
Domy s podlahovou plochou do 150 m²
Domy s podlahovou plochou nad 150 m²

Speciální kategorie:

Rodinný dům v pasivním energetickém standardu (podle českého předpisu TNI)
Dostupný dům
Tradice českých stavenišť
Dřevostavba
Bungalov
Luxusní bydlení
Domy ucházející se o tituly jsou uvedené na následujících stranách a byly do příslušných velikostních kategorií zařazeny na základě podkladů poskytnutých dodavateli těchto domů.

Porota ankety

Ing. arch. Ondřej Krejčí, šéfredaktor časopisu DŮM&ZAHRADA, předseda poroty
Jitka Afsahi, obchodní ředitelka divize časopisů Vltava Labe Media, a. s.
Mgr. Iveta Menčíková, Team Leader ve společnosti Vltava Labe Media, a. s.
Ing. Petr Sviták, výkonný ředitel S-O-D Facility, s. r. o., zkušební komisař České společnosti stavebních koordinátorů
Ing. arch. Zuzana Kodešová, architektka ve společnosti CMC Architects
Ing. arch. Petra Klauzová, architektka ve společnosti Chapman Taylor (Londýn)
Jak může hlasovat veřejnost

Předvýběr domů zařazených do ankety o titul TOP DŮM 2017 udělený čtenáři najdete v čísle časopisu 02/2017 DŮM&ZAHRADA, které vyšlo 17. ledna 2017. V ten samý den se otevřelo hlasování zde na internetových stránkách www.dumazahrada.cz. Konec hlasování je 20. 2. ve 00:00. Stačí kliknout na jednotlivé kategorie výše uvedené a dostanete se do fotogalerií s možností hlasování.

Výsledky hlasování oznámí v časopise DŮM&ZAHRADA 4/2017, který vyjde 14. března 2017, a ten samý den rovněž na internetových stránkách www.dumazahrada.cz.

51489logodaz  • Sdílet: