There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Stavebnictví 4.0 na Stavebních veletrzích Brno

 

990x100

 

Atraktivní témata Stavebních veletrhů Brno

Od 26. do 29. dubna se brněnské výstaviště stane místem setkání odborníků ze všech oborů stavebnictví a technického zařízení budov. Nabídku vystavovatelů doplní atraktivní doprovodný program, který se bude věnovat mnoha zajímavým tématům.

Můžeme zmínit aktuální dotační programy, inteligentní bydlení nebo problematiku Stavebnictví 4.0. Nebude chybět ani prezentace činnosti cechů a jiných odborných společenstev nebo oslava úspěšných 25 let fungování Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

Stavebnictví 4.0 na Stavebních veletrzích Brno

Digitalizace stavebnictví je některými odborníky považována za možnou cestu rozvoje stavebnictví. Proto se i Stavební veletrhy Brno budou Stavebnictví 4.0 věnovat. A to jak na výstavních expozicích, tak i v doprovodném programu.

Tzv. chytrá řešení budou k dispozici na mnoha stáncích, můžeme zmínit také projekt Inteligentní a bezpečné domácnosti. Nebude chybět ani prezentace dronů, jejichž využití usnadní například inspekci a kontrolu průběhu staveb.

Z doprovodného programu můžeme jmenovat tradiční seminář ČKAIT, který se věnuje implementaci metodiky BIM. Z dalších akcí můžeme jmenovat seminář Kybernetická revoluce – Průmysl 4.0, kterou organizuje Asociace inovačního podnikání.

Více informací naleznete ZDE.

 

Návrat života do historických center měst

Zahajovací konference Stavebních veletrhů Brno, která je zároveň součástí Inženýrského dne ČKAIT a ČSSI, se bude věnovat problematice návratu života do historických center měst. Zároveň se stane setkáním představitelů inženýrských organizací zemí Visegradské čtyřky.

Program Inženýrského dne bude rozdělen do tří tematických bloků. V úvodním bloku konference vystoupí například zástupci ministerstva pro místní rozvoj, ministerstva kultury, ministerstva průmyslu a obchodu, Národního památkového ústavu, Svazu měst a obcí a dalších odborných partnerů.

Další dva tematické bloky se budou věnovat již úspěšně realizovaným projektům z řad velkých, středních i malých měst z České republiky i Slovenska.

Více informací naleznete ZDE.

 

Jediný prostor pro prezentaci dřevostaveb na Moravě? Veletrh DSB!

Veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno je zaměřen především na prezentaci dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základů a opláštění pro dřevostavby.

Nabídku vystavovatelů rozšiřuje doprovodný program veletrhu, který je připraven ve spolupráci s odbornými partnery a asociacemi, a to jak pro odborníky, tak i pro zájemce o dřevěné stavění z řad široké veřejnosti.

Praktickou inspiraci z hotových dřevěných montovaných domů nabídne Stavební centrum Eden 3000, které se nachází v blízkosti brněnského výstaviště.

Více informací naleznete na: www.bvv.cz/dsb

 

Chcete vystavovat výhodněji? Přihlaste se do 15. února 2017!

I v roce 2017 je cena za výstavní plochu závislá na výběru výstavní plochy vystavovatelem. Dřívější přihlášení na veletrh tedy přináší větší možnost výběru plochy.

Co se týká cenových podmínek, pak cena volné plochy je stanovena na 1.000,- Kč/m2, cena kryté plochy se pohybuje dle vybrané zóny v pavilonu od 1.300,- Kč/m2.

Více informací naleznete ZDE.

 

Kontakt:

Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Radim Tichý
ředitel veletrhu
tel.: +420 541 152 888
fax: +420 541 152 889
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.stavebniveletrhybrno.cz  • Sdílet: