There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Pozvání na mezinárodní stavebně zaměřenou akci

 

Stavebnictví 2017


Zúčastněte se 17. - 18. května 2017 konference, kontaktních jednání firem a exkurze s názvem “THE FUTURE OF BUILDING“ ve Vídni. Podělte se o svá řešení, služby a produkty s národními a mezinárodními partnery. Akce poskytuje nový pohled na nejnovější vývoj ve stavebnictví a infrastruktuře.

Získáte nové mezinárodní kontakty, seznámíte se s novinkami v oboru, dozvíte se více o inovativních řešeních pro budovy s využitím nejnovějších technologií, setkáte se s potenciálními partnery pro spolupráci během odborné konference, face2face schůzek na základě vašich kooperačních profilů a budete mít možnost navštívit zajímavé vídeňské projekty.

Konference je zaměřena na inovativní řešení budov, udržitelné renovace a vysoce kvalitní budovy.

Program dvoudenní akce:

17.5.2017

dopoledne – konference - prezentace nejnovějších trendů, nových materiálů a inovací v oboru

odpoledne - B2B setkání firem

večer - akce “Enquete 4.0” s následnou večeří

 

18.5.2017

Možnost návštěvy zajímavých vídeňských projektů dle tematického výběru (Inovativní řešení pro budovy v Aspernu, SMART CITY Aspern, rekonstrukce a Building Research).

Podrobný program.  Podrobné informace o akci včetně možnosti prohlédnout si profily již 118 registrovaných firem na: https://www.b2match.eu/building2017.

Jednacím jazykem bude angličtina.

Akci pro vás připravujeme zdarma, pouze v případě neúčasti požadujeme poplatek 125 EUR + DPH (bez předchozího zrušení účasti).

Registrujte se na akci do 28.4.2017.

 

Bližší informace o obou akcí vám poskytne Ing. Magda Drholcová, tel.: 532 194 932, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  • Sdílet: