There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Vytápění zrcadlem od Xenylla Sundirect

Vytápění infrapanely

Úspora energie
Infračervené topné panely ohřívajípřímo předměty a lidi v okolí. To přináší velkou efektivitu vytápění a značnou energetickou úsporu. Jakmile teplota v místnosti dosáhne požadovaných hodnot, tak se panel pomocí termostatu automaticky vypne a udržuje v místnosti stabilní a příjemnou teplotu.

Topné těleso s uhlíkovým krystalem
Všechny infrapanely obsahují topné těleso, které je rozloženo po celé ploše panelu. Tím dosáhnou rovnoměrného tepelného sálání, a tak nedochází k přepalování v žádné části panelu. V porovnání s jinými druhy infrapanelů zde nevzniká elektromagnetické záření!

Prvotřídní provedení
Xenylla Sundirect infrapanely jsou vyráběny dle ISO9001 a jejich testování probíhá dle přísných kritérií a splňují nejvyšší možné standardy.
Všechny infrapanely jsou certifi kované na CE, TÜV, GS a poskytovaná záruka na 5 let jen potvrzuje jejich kvalitu.

teploty export

Sortiment topných panelů Xenylla Sundirect

ZÁKLADNÍ PANELY - řada PE
Představuje základní nabídku prémiových infrapanelů. Tyto panely nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu. Jedná se o řadu nabízející širokou škálu příkonu a variability pro použití v jakékoliv místnosti a dá se přizpůsobit požadavkům každého zákazníka na míru.

jkl

SKLENĚNÉ PANELY - řada GD
Tato prémiová řada je vlajkovou lodí a dokonalým doplňkem do každé domácnosti, kanceláře či prezentačních prostor. Topné panely řady GD
jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a tvrzeného bezpečnostního skla. Řada GD kombinuje elegantní design, nadstandardní kvalitu a vysokou energetickou účinnost. Tato řada je nebízena v několika barevných provedeních a tak má zákazník možnost zvolit barvu infrapanelu tak, aby dokonale ladila s interiérem.

jkl1

ZRCADLOVÉ PANELY - řada MD

Prémiové skleněné topné panely doplňuje řada MD v zrcadlovém provedení. Dokonalý doplněk do koupelen a šaten, který nesmí chybět ve vašem světě moderního bydlení!
Zrcadla jsou v mnoha provedeních a rozměrech. Základní jsou čtverec 66x66 a podlouhlé 60x100. Kulaté 70x70 nebo zrcadlo s rámem 120x70.
Nadchne vás nejen svou elegancí a dokonalým provedením, ale zároveň i výhřevností! Zrcadlo se vám nikdy nezamlží, příjemně hřeje a současně je
perfektním designovým doplňkem.

jkl2

OBRAZOVÉ PANELY

V nabídce jsou připraveny předtištěné topné obrazy přímo ke koupi, ale velkým benefitem je možnost individuálního potisku tzv. topné obrazy na míru.

logo-main  • Sdílet: