There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

ABB-free@home® inteligentní elektroinstalace - inovativní a osvobozující

 ABB-free@home® inteligentní elektroinstalace - inovativní a osvobozující

Co je ABB-free@home®?
ABB-free@home® je inovativní řešení inteligentní elektroinstalace pro automatizaci domácnosti. Systém elektroinstalace, který umožňuje automatizované řízení funkcí, jako je ovládání světla, žaluzií, topení, klimatizace. Vše podle osobité koncepce, s ohledem na preference uživatele.

Co ABB-free@home® dokáže?
S ABB-free@home® lze všechny funkce v domě řídit automaticky – podle časového plánu, teploty, na základě pohybu nebo stiskem tlačítka. Vše ovládáte pomocí spínače na zdi nebo chytrým telefonem či tabletem dálkově, odkudkoliv. Vše máte stále pod kontrolou.

Co Vám ABB-free@home® přinese?
Pohodlí, bezpečnost a úspory ve spotřebě energie. ABB-free@home® mění dům nebo byt na inteligentní domov. S inteligentní elektroinstalací ABB-free@home® se každodenní život stává mnohem příjemnějším.

jhz

Funkce systému

- Ovládání osvětlení
- Žaluzie
- Topení a klimatizace
- Dveřní komunikace
- Nastavení scén
- Funkce „Vypnout vše“
- Časové funkce a funkce „Astro“
- Simulace přítomnosti

více informací ZDE

rtt

Možnosti ovládání

Systém inteligentní elektroinstalace ABB-free@home® lze ovládat různými způsoby
Jednotlivé prvky se dají ovládat stejným způsobem jako v klasické instalaci běžných spínačů, ale jejich možnosti jsou daleko širší. Ovládací prvky ABB-free@home® jsou dostupné v designových řadách Future® linear, Solo®, Solo® carat.
Další možností ovládání je dotykový panel s úhlopříčkou 7“. Na displeji panelu lze zobrazit až 16 ovládacích prvků, které mohou ovládat buď jednotlivá zařízení anebo kompletní scénické režimy.
Pohodlnou variantou ovládání je využití „chytrých“ telefonů nebo tabletů. Tímto způsobem lze celou instalaci ovládat s každého místa v domě. Při propojení s portálem pro vzdálené ovládání, lze ovládat celou instalaci i odkudkoli na světě.

ABB3  • Sdílet: