There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

KŮLNA - poskládejte si dům, který vydrží generace

Bydlení je hra, ale postavit dům chce přece jen trochu času. KŮLNA je modulární dřevostavba, se kterou se můžete brzy přestěhovat do vlastního.A přistavovat a přistavovat, podle toho jak se bude vaše rodina rozrůstat. Kůlna je moderní způsob bydlení využitelný i pro občanské stavby, kanceláře a další objekty.

Jednoduchost a tvárnost jsou dvě myšlenky, na kterých může stát váš dům, KŮLNA. Navrhla ji společnost Purlive, a skládá se z jednoho nebo více modulů, které jdou vzájemně propojovat a nastavovat. Můžete si zvolit některou z hotových variant a měnit je i po dokončení stavby nebo si rovnou poskládat bydlení podle svého přání.

S exterier

PŘESNĚ TAK, ANI O KOUSEK VÍC
Jednotlivé moduly jsou vyrobeny s maximální přesností. Dvakrát měř, jednou řež u KŮLNY platit zkrátka musí. Jen tak do sebe totiž všechno zapadne přesně jak má. A vy můžete bez obav přistavovat další moduly.

MATERIÁLY, KTERÉ ŠETŘÍ ENERGII
KŮLNA je dřevostavba stavebního systému PURLIVE, celosvětově používaných izolačních panelů SIP. Pro vás to znamená, že veškeré použité materiály šetří energii. Menší dřevostavby jsou navíc oproti obytným domům už z podstaty ekologičtější.
Samozřejmě jsou certifikované pro bydlení a v rámci dodávky dostanete záruku.

VŠE PRO BYDLENÍ UŽ V ZÁKLADNÍ VARIANTĚ
Jádro každé varianty modulární dřevostavby KŮLNA tvoří takzvaný základní modul. V něm najdete kuchyni, koupelnu a další prostor s více než 17 m2 obytné plochy.
Dispozice modulů je navržena tak, abyste mohli i v budoucnu připojit další části a získat třeba novou ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj.

CENU SI URČÍTE SAMI
Nejlevnější KŮLNU ve variantě hrubá stavba si můžete koupit 288 000 Kč. Stavbu na klíč pořídíte už od 689 000 Kč. Pokud budete v budoucnu potřebovat nové místnosti, lze dokoupit další části dřevostavby a rozšířit váš domov.

Pokud si chcete KŮLNU prohlédnout osobně, přijďte se podívat do naší stálé expozice Centra vzorových domů EDEN 3000 v Brně. Otevřeno denně včetně víkendů 10 - 18 hod., v průběhu veletržních akcí 9-18 hod. Vstup do areálu je přes budovu Nového Tuzexu ZDARMA.

purlive  • Sdílet: