There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Zúčastnili jsme se Stavebních veletrhů Brno 2017

I letos jste nás mohli navštívit na brněnském výstavišti v pavilonu P. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří využili našeho bezplatného poradenského centra EKIS, popřípadě navštívili jednu z našich přednášek.

Z tiskové zprávy veletrhů Brno: I přes nepřízeň počasí zhlédlo během prvních dnů nabídku 827 firem z 20 zemí světa na čisté výstavní ploše přes 19.630 m2 na 31.000 návštěvníků, předpokládaná celková návštěvnost dosáhne úrovně loňského roku.

Službu energetického poradenství EKIS na veletrhu využilo mnoho návštěvníků. Poradenství nabízíme samozřejmě zdarma i mimo veletržní akce, a tak neváhejte zarezervovat si svou konzultaci. Od dubna jsme se stali energetickým konzultačním a informačním střediskem EKIS, které je zřízeno v rámci programu EFEKT. Bezplatné poradenství je zajištěno energetickými poradci, kteří Vám poskytnou nezávislé a nezaujaté informace.

IMG 20170428 110027

V pátek 28. 4. 2017 proběhly v rámci doprovodného programu veletrhů série přednášek na téma „Zdravé bydlení v moderní dřevostavbě“ na přednáškovém molu v pavilonu P. Za Národní stavební centrum promluvil Ing. Tomáš Hrdlička na téma Zásady šetrného stavění, aneb co je to udržitelná výstavba.
Nejen tímto tématem se totiž naše společnost zaobírá. Pokud dřevostavby, uržitelná výstavba či úspory energií zajímají i Vás, navštivte nás na adrese Bauerova 10, Brno.

DSC03678 - kopie

V sobotu 29. 4. 2017 jsme pořádali akci s názvem Den energeticky úsporného bydlení 2017, která proběhla v Centru vzorových domů EDEN 3000 u výstaviště. Pro návštěvníky byly připraveny například komentované prohlídky expozic stavebního a interiérového centra nebo přednášky, individuální odborné poradenství a konzultace spojené s vybavením domu tepelnými čerpadly, solárními nebo fotovoltaickými panely, řízeným větráním s rekuperací popř. klimatizačním zařízením, inteligentními systémy řízení. Podpořilo nás krásné počasí, které umocnilo návštěvnost celé akce.

DSC03684 - kopie

Věříme, že informace získané při návštěvě našeho poradenského centra a Centra vzorových domů EDEN 3000 budou všem návštěvníkům užitečné.
I nadále tak budeme s radostí informovat o uržitelné výstavbě či úsporách energií.

logo NSC  • Sdílet: