There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nové květnové číslo časopisu DŘEVO&stavby

Nové vydání časopisu DŘEVO&stavby je v prodeji od 18. května 2017. 

Příští číslo vychází 10. července 2017.

Prohlédněte si on-line ochutnávku tohoto vydání!

Časopis DŘEVO&stavby můžete zakoupit v síti prodejen Geco Tabák, HDS-Relay, na čerpacích stanicích Agip, OMV, Benzina a u všech dobrých prodejců tisku.

Předplatné včetně starších čísel si můžete objednat v sekci Předplatné.

Co najdete v novém vydání časopisu DŘEVO&stavby?
• V rámci celkem pěti redakčních návštěv se podíváte do Beskydské chalupy současnosti a nakouknete do domova plného symbiózy a volného prostoru.

• Škola interiéru vám tentokrát představí, jaké krásy dokáže vytvořit mozaika v koupelně anebo co všechno, a především jak, je možné zařídit podle feng shui. Ukážeme vám kouzlo dveří bez zárubní a představíme biodesky a OSB desky, tentokrát ve trochu jiném světle.

• V sekci vize jsme se nechali unést křišťálem (z ohořelého dřeva) a redaktorka Dana Jakoubková vám představí velmi atraktivní mini dřevostavbu. Článek má titulek Luxusní doupě. Jak se zrodil Petrof anebo co dokázal a co dalšího chystá jihočeský projekt Český ostrovní dům, hledejte také zkraje časopisu.

• Stavíte a potřebujete informace? V aktuální čísle se dočtete vše o konstrukci těžkého skeletu, která je bytelnou kostrou dřevostavby. Poradíme i těm, kteří chtějí zateplovat střechu anebo chystají pořízení vstupních dveří. Vstupní dveře působí jako designový prvek a hrají velkou roli v celkovém dojmu stavby.

• Jak ušetřit ? Jak zdravě ušetřit? Pořiďte si řízené větrání s rekuperací

• I ti z vás, kteří sní o koupacím jezírku najdou odpovědi na své dotazy; a z jezírka ladně přeskočíme do akvária, ve kterém se spokojeně bydlí už 6 let. Dle jeho majitelů údajně dokonce blaze.

• Okno! Výběr oken také není jen tak, okno je totiž vizitkou vašeho domu…
• Na jméně záleží a není tomu tak pouze u volby mezi Mařenkou nebo Janičkou. Když má firma opravdu dobré jméno, pak vám ji rádi doporučíme.
Číslo zavíráme několika projekty, které mohou posloužit jako inspirační a tečka je barvitá, nápaditá…
… jihokorejští architekti plánují stavbu mrakodrapu uvnitř dutiny stromů – metasekvojů. Vymyšlené a nakreslené to mají dokonale!
V časopisu DŘEVO&stavby 3/2017 najdete opět spoustu nápadů a inspirace, která se bude více než hodit při stavbě nebo plánování vašeho domu. Přinášíme rady odborné, přitom všem přístupné a srozumitelné.

Přejeme příjemné čtení

titDaS317  • Sdílet: