There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Bezúdržbové plotové systémy

BEZÚDRŽBOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

Společnost Vratový H-servis s.r.o. (Profiploty.cz) se zabývá dodávkami a montážemi bezúdržbových plotů po celé české republice. Nabídka zahrnuje mnoho bezúdržbových plotových systémů , které jsou vyjímečné svým zpracováním, originálním vzhledem a příznivou pořizovací cenou. Při výrobě jsou použity nejnovější technologie. Velký důraz je kladen na povrchovou úpravu, která dává oplocení trvalý a neměnící se atraktivní vzhled.

Originální plotový systém PROFIPLOTY.CZ

Originální plotový systém PROFIPLOTY.CZ je navržen v designu nejnovějších trendů, které kladou velký důraz na eleganci a jsou zárukou moderního vzhledu a kvality za bezkonkurenční nízké pořizovací náklady v porovnání s jinými bezúdržbovými systémy. Od 990 Kč m2. Systém využívá špičkovou technologii v oblasti spojování oceli tvarováním za studena a tím zabraňuje vytvoření potenciálních míst koroze.

ug

OKENICOVÉ PLOTY

Seznamte se s trendem novodobé architektury. Okenicové ploty reagují na potřeby našich zákazníků a získávají na popularitě díky originálnímu stylu, který ideální zapadá do současné architektury. Okenicové ploty dokonale chrání majitele před okolními vlivy a zajišťuje ochranu soukromí.

ug1

KOVOVÉ PLOTY

Moderní styl kovových plotů zdůrazňuje jedinečný a neopakovatelný charakter plotu. Lehkost designu a široký výběr barev umožňuje využití u stávajících nebo nových staveb. Technické možnosti modelů KP 82, KP 64 a KP 25 Vám pomohou vyřešit Vaše nové projekty nebo zrekonstruovat stávající oplocení.

ug2

PANELOVÉ PLOTY

Hustota rozmístění panelů nejen chrání ale dodává plotu estetický, novodobý a neobyčejný vzhled. Panely patří díky své mohutnosti k největším zabudovaným vodorovným prvkům na trhu. Panely jsou vyrobeny z ocelového plechu, který je uvnitř vypěněn polyuretanovou pěnou , která dodává panelu svou pevnost a dokonale hladký povrch.

ug3

GABIONOVÉ PLOTY

Čím dál tím častěji se setkáváme s gabionovými ploty , které využívají krásu přírodního kamene.
Gabionové ploty VARIO 1 a VARIO 2 umožňují kombinaci gabionového plotu s různými druhy výplní. Systém VARIO je originální v použití netradičních sloupků , které určují velikost celého plotového modulu. Díky panelům z pevných materiálů je možné při minimální šířce modulu 15 cm zvolit výšku plotu až 2 m.

ug4

HLINÍKOVÉ PLOTY

Novodobá linie a moderní styl hliníkových plotů dává jasný výraz každé realizaci a zdůrazňuje svůj jedinečný charakter. Lehké tvary a široká škála barev dovoluje přizpůsobit se k jakémukoliv typu domu. Do kategorie hliníkových plotů jsou zařazeny i hliníkové ploty z tahokovu, které získávají na popularitě svým velkoplošný designem.

ug5

Systém PROFI PLOTY využívá špičkový technologický postup v oblasti spojování oceli tvarováním za studena, při kterém nedochází k oslabení termických parametrů oceli, a tím zabraňuje vytvoření potencionálních míst koroze.Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli. Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy ( komaxit ), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

profiploty2  • Sdílet: