There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Chystáte se přihlásit do soutěže Stavby s vůní dřeva 2017?

 Jak vyhrát COOL ponožky a ceny v hodnotě 230 000 Kč?

Chystáte se přihlásit do soutěže Stavby s vůní dřeva 2017? Dejte to vědět do konce května přes jednoduchý formulář ZDE (stačí vyplnit jméno, školu a e-mail) a pokud své dílo opravdu přihlásíte, získáte COOL PONOŽKY. Ponožky do soutěže věnovala společnost Lesy ČR, s. p. a získáte je při slavnostním vyhlášení vítězů soutěže dne 12. 9. 2017 v Brně.

ghg

Ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč čekají na vítěze studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2017. Poslední možnost přihlásit své soutěžní dílo je 30. 6. 2017 (poštou a on-line do 23:59:59), je proto nejvyšší čas začít na návrzích pracovat. Výhodou naší soutěže je, že do ní můžete přihlásit i své školní práce (bakalářky, diplomky apod.), na kterých už pracujete!

Studenti mohou soutěžit ve dvou kategoriích, a to Návrhy dřevěných staveb a Návrhy dřevěných konstrukcí. Odměněny budou také nejlepší návrhy používající OSB desky a CLT panely.

Soutěžní díla bude posuzovat odborná porota. Jejím předsedou je náměstek ministra průmyslu a obchodu a ostatní členové jsou ředitelé významných lesnických či dřevozpracujících podniků a také přední čeští architekti. Novinkou letošního ročníku je, že pro soutěžní díla bude hlasovat také veřejnost. V letošním ročníku tak vyhlásí celkem 7 vítězů! Z hlasující veřejnosti pak vybereme jednoho hlasujícího, který získá sadu dřevěných modních doplňků.

A letošní ročník přináší ještě něco navíc! Lesy ČR, s. p. hledají prostřednictvím naší soutěže návrhy pro nový lesní mobiliář. Přihlásit tak můžete návrhy laviček či odpočinkových altánů. Ty nejlepší nápady budou zrealizovány a umístěny v našich lesích. Více informací o návrhu lesního mobiliáře naleznete zde.

Velké díky patří partnerům a také společnostem, které věnovaly ceny. Právě díky jejich pomoci se  může organizovat soutěž, která dává příležitost mladým talentům.

drevičko  • Sdílet: