There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Časopis sruby&roubenky 3/2017 je již v prodeji!

Časopis sruby&roubenky můžete zakoupit v síti prodejen Geco Tabák, HDS-Relay, na čerpacích stanicích Agip, OMV a dalších, i u různých jiných prodejců tisku.

Příští číslo vyjde 9. října 2017

V čísle 3/2017 časopisu sruby&roubenky mimo jiné najdete:

Redakční návštěvy – jednu nádhernou, liniově čistou roubenku ze Šumavy, druhou ze srubu, který je po právu nazýván rodinným sídlem. Třetí návštěva je také ze srubu, který ač uprostřed moderní zástavby, působí přirozeně a útulně usazen.
Jak se tak asi může žít v roubence nebo ve srubu? Přečtěte si, na co se máte připravit ve článku projektanta masivních dřevostaveb, Ing. Daniela Vlčka.
• Po troše historie, která má zacíleno na specifika roubenek v Polabí, všem čtenářům poradí odborníci. Tentokrát opět v rámci seriálu o rekonstrukcích, ve kterém Ing. Pavel Pacák doporučí, jak nejlépe na opravu stěn a střech. Dalším odborníkem je soudní znalec z oboru dřevostaveb a nebudete možná věřit, v jakých situacích je možné jeho služeb a znalostí je využít.
Elektrické vedení ve stavbě má své zásady a pravidla, která platí o to více, když se jedná o stavbu z masivního dřeva.
Feng shui a masivní dřevostavba může dát dohromady veskrze dokonalé prostředí pro život. Jen se musí vědět, o co přesně jde...
• Jaké nátěrové hmoty na dřevo použít? Dnešní trh nabízí široké spektrum různých nátěrů. Vyberte si, ale doporučujeme až po přečtení našeho článku.
• Máte zahradu? A máte také venkovní kuchyni a terasu? Prohlédněte si, jak mohou vypadat.
• Nechcete pro své dítě umělohmotné odrážedlo? Máte pravdu, dřevěné je lepší. A tak si ho vyrobte sami, návod vám dodáváme v časopise sruby&roubenky 3/2017

titSaR317  • Sdílet: