There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Těšte se na Den dřevostaveb 2017

Asociace dodavatelů montovaných domů bude říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb již čtvrtý ročník zajímavé akce „Den dřevostaveb 2017“, která se bude konat v sobotu dne 7.10.2017 na území celé České republiky.

Budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD. Akce je vhodná zejména pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují.

Jedním z míst, kde si budete moci prohlédnout více domů najednou, je naše Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu BVV u brány č. 10), kde pro Vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky různá milá překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže.

WP 20161008 11 04 02 Pro - kopie

FOTO: Den dřevostaveb 2016

Den dřevostaveb 2017 Vám umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete a to např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod. Jinými slovy se dá říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7.10.2017 navštívit se bude pohybovat kolem čtyřiceti.

Pro podrobnější informace sledujte naše facebookové stránky, popřípadě stránky ADMD, kde Vás budeme včas informovat o detailním přehledu a charakteristikách prezentovaných staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce.

800x600-logo 1  • Sdílet: