There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Noví vystavovatelé v domě č. 11

Rádi bychom Vám představili firmy OK-podlahy a Realitní dozor, s.r.o., které nově naleznete v našem Centru vzorových domů EDEN 3000 na adrese Bauerova 10, 603 00 Brno (Areál BVV).

OK-podlahy

Dovolte několik úvodních slov. Jsme firma sídlící v Brně a Podbořanech u Žatce, s dlouholetou praxí a zkušeností v oboru podlah a podlahářství. Našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme kompletní realizace a servis všech typů a druhů podlah, včetně návštěvy podlahového studia v Brně-Lišeň na ul. Holzova 23.
Na trhu působíme více než 10 let a zakázky realizujeme po celé ČR.

Firma OK-PODLAHY se zabývá kompletními realizacemi podlahových skladeb, od základových desek, přes podlahové izolace, anhydritové a cementové lité podlahy až po finální podlahové krytiny a interiérové dveře, včetně realizací základových desek a dodávky podlahového teplovodního vytápění. Dále realizujeme průmyslové strojně hlazené podlahy, samonivelační stěrky atd.

Logo-OK-PODLAHY

 

 

Realitní dozor, s.r.o.

Poskytujeme realitní služby na klíč, každá zakázka se řeší individuálně s důrazem na informovanost klienta. Samozřejmostí je rozsáhlá inzerce na nejvýznamějších a nejnavštěvova­nějších realitních serverech.

Pomůžeme Vám se znaleckým posudkem pro prodej, vypracujeme jej pro Vás v případě dědického řízení, kupujícímu připravíme daňové přiznání pro FÚ, zajistíme vyhotovení energetického štítku dle vyhlášky. Dále zajišťujeme právní servis pro smluvní strany, poradenství při prodeji a konzultace – toto i v případě kdy přímo nerealizujeme prodej nebo nájem.

Při realitní činnosti se setkáváme i s velmi složitými případy jako např. různé zátěže na nemovitostech, bankovní i nebankovní zástavy, máme zkušenosti i s prodejem v rámci insolvenčních řízení apod.

K realitním službám samozřejmě zajišťujeme komplexní služby včetně financování nemovitostí, budeme Vám nápomocni po celou dobu prodeje a zkoordinujeme požadavky prodávajícího, kupujícího i banky…..a to tak, že budete mít vše POD DOZOREM…a o tom to celé u nás je.

620879.188x188  • Sdílet: