slideshow-page

AKTUALITY

27.1.2014 POZOR, NOVÉ TERMÍNY KONÁNÍ WORKSHOPŮ V BRNĚ!

Národní stavební centrum Vám nabízí bezplatnou účast na odborných workshopech v oblasti rekonstrukcí.

 

Národní stavební centrum Vás společně s Centrem pasivního domu zve na odborné workshopy, které se konají v rámci vzdělávacího projektu Navrhování rekonstrukcí trochu jinak.

V první polovině roku 2014 proběhnou v Centru pasivního domu v Brně odborné workshopy, týkající se rekonstrukcí staveb pro bydlení. Na těchto workshopech budou v jednotlivých fázích řešeny projektové dokumentace rekonstrukce staveb pro bydlení do velmi nízkého energetického standardu. Na konkrétních příkladech budou demonstrovány postupy a principy navrhování v souladu s aktuálními požadavky na tyto stavby. Z přihlášených projektů jsme vybrali 1 projekt pro rekonstrukci RD a 1 projekt pro rekonstrukci BD v Jihomoravském kraji.

Renomovaní odborníci z řad architektů a projektantů podrobí vybrané projektové dokumentace nezávislé odborné oponentuře a zpracují připomínky, náměty a návrhy optimalizace. Na workshopech představí projektantům své návrhy a pomohou s přípravou kvalitní rekonstrukce tak, aby proběhla co nejlépe z pohledu energetické i ekonomické efektivnosti. Projektant podle svého uvážení zapracuje náměty od oponentů. Workshopy budou probíhat ve čtyřech fázích: fáze studie, projekt pro stavební povolení, prováděcí projekt – stavební část a část TZB.

Výsledkem by měl být ekonomicky a energeticky optimalizovaný projekt, který bude zohledňovat nejnovější poznatky v oboru stavebnictví, příklad nejlepší praxe, který u nás dosud chybí.

Nové termíny workshopů:

12.3.2014

st

R1

1. workshop rekonstrukce - fáze studie

9.4.2014

st

R2

2. workshop rekonstrukce - fáze projekt pro stavební povolení

7.5.2014

st

R3

3. workshop rekonstrukce - fáze projekt pro provedení stavby - stavební část

4.6.2014

st

R4

4. workshop rekonstrukce - fáze projekt pro provedení stavby - část TZB

 

Účast na workshopech je pro zájemce bezplatná, financovaná z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prostřednictvím Jihomoravského kraje.

Jak se přihlásit?

V případě zájmu o bezplatnou účast na workshopech vyplňte on-line přihlášku ZDE a čestné prohlášení ZDE.

Účastník je povinen absolovat všechny 4 workshopy.

Kapacita na workshopu je omezená 15 místy!

V případě dotazů nás kontaktujte:

Ing. Eva Vrbová

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: 541 152 868, 606 078 819   

 

Projekt „Navrhování rekonstrukcí trochu jinak“ (reg. č. CZ.1.07/3.2.04/05.0021) je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Projekt realizujeme s partnerem Centrum pasivního domu.

 

OPVK_hor_zakladni_logolink_RGB_cz.jpg      • Sdílet: