slideshow-page

AKTUALITY

3.12.2013 Kontaktní místo v rámci projektu Praxe do škol

Kontaktní místo je provozováno v sídle Národního stavebního centra v Brně, Bauerova 10. Provoz je denně do 10:00 – 18:00.

logotyp 

 

V průběhu realizace projektu Praxe do škol, CZ.1.07/1.1.16/02.0005, který je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky, bylo v prostorách Národního stavebního centra zřízeno kontaktní místo pro žáky středních škol a odborných učilišť technického zaměření. Toto kontaktní místo slouží pro zprostředkování pracovních příležitostí mezi podnikatelskými subjekty a uchazeči o zaměstnání z řad těchto škol. Zájemcům je zde poskytováno jak kariérní, tak i studijní poradenství. K dispozici je také odborná studovna s širokou nabídkou stavebních publikací pro možné samostudium, kontaktní místo je také vybaveno počítači s připojením k internetu.

Kontaktní místo je provozováno v sídle Národního stavebního centra v Brně, Bauerova 10. Provoz je denně do 10:00 – 18:00. Návštěva a služby odborného asistenta, který kontaktní místo obsluhuje, jsou pro žáky středních škol a odborných učilišť bezplatné. K dispozici je pět počítačů s připojením k internetu a odborná studovna, která disponuje více než 3.000 tituly stavební literatury.

 

DSCN1411  DSCN1503

   • Sdílet: