slideshow-page

PILOTNÍ OVĚŘENÍ

PILOTNÍ OVĚŘENÍ

Pilotní ověření vzdělávacího programu EdUR – Edukace udržitelného rozvoje

Od ledna 2013 bude v prostorách Národního stavebního centra v Brně na ulici Bauerova 10 probíhat pilotní ověření vzdělávacího programu EdUR – Edukace udržitelného rozvoje. Projekt vzniká v rámci globálního grantu OPVK Jihomoravského kraje za přispění prostředků z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR.

Cílem tohoto projektu je vytvoření vzdělávacích programů pro další vzdělávání odborných pracovníků ve stavebnictví z řad projektantů, architektů a pracovníků realizačních nebo dodavatelských firem Jihomoravského kraje v oblasti udržitelné výstavby tak, aby si účastníci těchto programů zvýšili svoji kvalifikaci a vylepšili si tak svoji konkurenceschopnost na trhu práce. Během realizace projektu budou vytvořeny vzdělávací programy, programy odborných exkurzí, studijní texty jako opory pro tyto vzdělávací programy a edukativní expozice 3D exponátů.

Projekt EdUR je rozdělen do tří vzdělávacích programů:

A. Vzdělávací program „Navrhování a příprava staveb dle principů trvale udržitelné výstavby“ - 21 školících dní, maximální počet účastníků 10

   (cílová skupina architekti, projektanti)

B. Vzdělávací program „Realizace staveb dle principů trvale udržitelné výstavby“ - 10 školicích dní, maximální počet účastníků 8

   (cílová skupina realizátoři staveb - stavbyvedoucí, projekoví manažeři, stavební mistři, řemeslníci, dělníci)

C. Vzdělávací program „Dozor a kontrola kvality staveb dle principů trvale udržitelné výstavby“ - 8 školicích dní, maximální počet účastníků 5

   (cílová skupina energetičtí auditoři, autorizovaní inspektoři, technický dozor, koordinátoři bezpečnosti, soudní znalci a odhadci, stavební investoři, zástupci státní správy)

 Seznam všech témat k jednotlivým vzdělávacím programům a termínů seminářů naleznete ZDE.

Podmínkou pro bezplatnou účast na těchto seminářích je místo bydliště či zaměstnání v Jihomoravském kraji a nutnost absolvovat kompletní program A, B nebo C, to znamená, zúčastnit se všech školicích dní, které vzdělávací program obsahuje. Pro získání Potvrzení o absolvování vzdělávacího programu je nutné absolvovat celý vzdělávací program A, B nebo C a úspěšně napsat závěrečný písemný test.

 V případě zájmu o účast se přihlaste na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , či telefonicky na 541 152 868.

Kapacita semináře je omezená, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

Od srpna 2013 budou semináře v rámci vzdělávacího programu EdUR zařazeny do programu vzdělávacích akcí NSC a bude možné se zúčastnit již jednotlivých seminářů, celý vzdělávací program pak bude možné zakoupit za zvýhodněných podmínek.  • Sdílet:

Kontaktní osoba:

Ing.Eva Vrbová
541 152 868,
+420 606 078 819
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.