Menu

Modulový dům KŮLNA

KŮLNA je nový moderní stavební systém, který představuje nejnovější trendy ve výstavbě. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejen probydlení, ale také například i pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty apod.

Hlavní myšlenka spočívá v jednoduchosti. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více tzv. modulů, které jsou připraveny ve výrobě za dodržování přesných výrobních postupů. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou během krátkého času sestaveny do podoby zvolené varianty. Jádrem každé varianty je tzv. základní modul, který obsahuje kuchyň, technické a hygienické zázemí. K tomuto modulu jsou poté dle potřeby připojovány další části stavby, ve kterých se nachází ložnice, obytné prostory apod. Dispozice je navržena tak, aby bylo možné kdykoliv v budoucnosti připojit další moduly a nechat tak stavbu měnit se dle potřeb.

Celá konstrukce KŮLNY je řešena jako dřevostavba, opatřená kvalitní tepelnou izolací z PUR pěny. Povrch stěn je možné opatřit jak omítkou, tak i dřevěným obkladem, případně jinými běžnými materiály.

Modulární dřevostavba KŮLNA je:
KVALITNÍ    Jednotlivé moduly jsou přesně vyrobeny z kvalitních certifikovaných materiálů
DOSTUPNÁ    Díky způsobu výroby a možnosti převzít stavbu ve více fázích dokončení
VARIABILNÍ    Systém nabízí mnoho variant, vyberte si tu pro vás nejvhodnější.
MOBILNÍ    KŮLNU vám přivezeme na připravený pozemek a během několika hodin upravíme do finální podoby.

Vzorový dům KŮLNA
Komentované prohlídky interiéru domu: Po – Ne 10-18 hod.
KULNA@drevostavbyKULNA.cz  |  www.drevostavbyKULNA.cz

 

Výroba a technický servis:

PURLIVE spol. s r.o.
Rybníky VII 5547, 760 01 Zlín
IČ: 02629712 | www.purlive.cz